Infolinia 727 906 848

W tej sekcji naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie obszerny zbiór suplementów zawierających substancję powszechnie stosowaną w kontekście sportów siłowych i wytrzymałościowych. Nie bez powodu — kreatyna (w proszku lub w tabletkach) wspomaga syntezę białek, co wprost przekłada się na wzrost mięśni. Co ważne, mowa tutaj o wzroście nie tylko w kontekście masy, ale także siły, wytrzymałości i szybkości. W tej kategorii znajdziesz zarówno monohydraty, jak i jabłczany, dzięki czemu możesz lepiej dopasować produkt do własnych preferencji.

Kreatyny

Kreatyna — sklep internetowy

Czym różnią się poszczególne formy suplementu? Monohydrat kreatyny to najbardziej powszechna i podstawowa opcja — w tym przypadku cząsteczki substancji połączone są w jedną molekułę z wodą. Z uwagi na stosunkowo prostą strukturę taka forma zapewnia efektywne nasycenie mięśni. Jest częsty wybór w przypadku osób początkujących chcących przybrać na masie. Alternatywę stanowią natomiast jabłczany — tutaj cząsteczki wody zastępuje kwas jabłkowy. Mimo nieco mniejszej procentowej zawartości samej kreatyny (około 75%), odznaczają się one lepszą rozpuszczalnością oraz stabilnością chemiczną, co przekłada się na przyswajalność.

Obie opcje padają jednak częstym wyborem osób aktywnych fizycznie, a w praktyce efekty ich działania są bardzo zbliżone. Jednocześnie warto pamiętać, że sposób w jaki kreatyna wpływa na masę mięśniową uzależniony jest od wielu różnych czynników — w tym przede wszystkim trybu życia, regularnych treningów oraz dawkowania. W ramach naszej oferty znajdziesz całą gamę produktów o nieco różnym składzie i formie przyjmowania (w proszku oraz w tabletkach) — więcej informacji czeka na Ciebie w opisie konkretnych pozycji.

Monohydrat kreatyny — trening siłowy i wytrzymałościowy

Kreatyna w proszku i w tabletkach (monohydrat lub jabłczan) oferowana przez nasz sklep internetowy może być przyjmowana zarówno przez osoby początkujące, jak i te z dłuższym stażem treningowym — nie istnieje tutaj żaden minimalny próg wejścia, a substancja ta należy do jednej z najbardziej kompleksowo przebadanych i opisanych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.