Infolinia 727 906 848

Produkty do stosowania przed wysiłkiem fizycznym. Mają za zadanie zwiększać wydajność organizmu podczas treningu.

Aktywność fizyczna — bez względu na to, czy mówimy tutaj o poziomie profesjonalnym lub półprofesjonalnym, czy też w pełni amatorskich i hobbystycznych przedsięwzięciach — może okazać się sporym wyzwaniem dla każdego organizmu. Odpowiednia dyspozycja i przygotowanie ciała do wysiłku to klucz dla udanej sesji, szczególnie w kontekście dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych. W tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz mocne przedtreningówki (także w wydaniu bez kofeiny) — suplementy zawierające szereg substancji aktywnych (jak choćby tauryna, cytrulina czy beta alanina), które mogą wspomóc wydolność Twojego organizmu.

Przedtreningówki

Przedtreningówki — suplementy do stosowania przed wysiłkiem fizycznym

Co konkretnie czeka na Ciebie w ramach tej kategorii? Znajdziesz tutaj między innymi przedtreningówki zawierające wspomnianą już cytrulinę (np. w formie jabłczanu) — substancja ta wspomaga przepływ krwi w organizmie za sprawą bardziej efektywnej syntezy tlenku azotu. Dzięki temu tlen oraz poszczególne substancje odżywcze są sprawniej doprowadzane do mięśni, co z kolei przekłada się na mniejsze uczucie zmęczenia oraz szybszą regenerację organizmu.

Nasza oferta obejmuje również mocne przedtreningówki o kompleksowym składzie — połączenie tauryny i bezwodnej kofeiny prowadzi do ogólnego pobudzenia organizmu, co przekłada się na bardziej efektywny wysiłek. Obecność beta alaniny wspomaga natomiast wydajność mięśni. Dodatek magnezu oraz witamin z gruby B to natomiast wsparcie dla układu nerwowego, mniejsze uczucie zmęczenia oraz lepsza przyswajalność substancji na poziomie komórek.

Wśród naszych propozycji znajdziesz także przedtreningówki bez kofeiny — jak choćby suplementy zawierające optymalną dawkę czystego Alfa-ketoglutaranu L-agininy (AAKG), który zwiększa zasoby energetyczne organizmu, podnosząc tym samym efektywność podczas treningu siłowego.

Suplementy na trening

Więcej informacji na temat przedtreningówego opracowanych z myślą o mocnym wysiłku fizycznym (także w wersji bez kofeiny) znajdziesz w opisach poszczególnych pozycji. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.